Місія і візія

Для реалізації основної мети Лекторій СУА проводить роботу у таких напрямах:

• організація навчальної програми для студентів;
  • популяризація тематики Лекторію СУА із залученням провідних фахівців як з України, так із-за кордону;
  • розробка і впровадження спільних наукових і навчальних проектів з міжнародними академічними партнерами.

div

Відповідно до основної мети, Лекторій СУА:

1. Організує та провадить повноцінні семестрові навчальні курси для студентів УКУ та вільних слухачів з інших навчальних закладів міста у співпраці та за погодженням з деканатами гуманітарного та філософсько-богословського факультету.
  2. Організує та провадить відкритий періодичний семінар/лекцію з тематики Лекторію СУА із залученням провідних фахівців як місцевого академічного середовища, так і з інших міст України та з-за кордону.
  3. Провадить збірку бібліотечних фондів з жіночої тематики для бібліотеки УКУ.
  4. Розробляє пропозиції та у співпраці з іншими академічними підрозділами впроваджує спільні з міжнародними академічними партнерами наукові й навчальні проекти.

zhinky