Відкрита лекція Олесі Хромейчук «Історія та політика пам’яті у мілітаризованому суспільстві»

11 квітня Центр СУА з жіночих студій та кафедра нової та новітньої історії України запрошують на відриту лекцію Олесі Хромейчук «Історія та політика пам’яті у мілітаризованому суспільстві»

Доповідачка: д-р Олеся Хромейчук, викладачка історії центральної та східної Європи в Королівському коледжі Лондону (Велика Британія)

Місце проведення: авд. 424, Гуманітарний факультет, вул. Козельницька, 2а

Час проведення: 16:30-18:00

Історія є важливим інструментом для розуміння сьогодення. Однак, історія, яка сприяє глибшому розумінню рідко з’являється на політичних плакатах чи у популярних історичних фільмах. Ця доповідь – це розмірковування про те, як формування чи розвінчування воєнних міфів впливає на мілітаризацію українського суспільства. Для обговорення репрезентації минулих воєн буде застосовано гендерний аналіз, оскільки він дозволяє глибше зрозуміти конструювання воєнного героїзму і його наслідки для сучасного суспільства.