Відкрита лекція «Непочуті: жіночі голоси усноісторичного проєкту, або Що Вона чує від Неї»

12 березня запрошуємо на відкриту лекцію «Непочуті: жіночі голоси усноісторичного проєкту, або Що Вона чує від Неї»

ДоповідачкаХристина Рутар – асистентка кафедри культурології УКУ. Молодша наукова співробітниця меморіального музею тоталітарних режимів “Територія Терору”, координаторка усніосторичного проєкту #непочуті. Працює над дисертацією «Травмована пам’ять у сучасному українському історичному романі».

Місце проведення: авд. 424, Гуманітарний факультет, вул. Козельницька, 2а

Час проведення: 16:45-18:15

Доповідачка закцентує увагу на жіночих голосах та особливостях рецепції жінками-свідчинями усноісторичного проєкту #непочуті, метою якого є зафіксувати та зберегти спогади безпосередніх очевидців подій 1930-1950-х років, щоб вони своїми голосами оповістили про трагічні сторінки історії. Про реакції та виклики, з якими стикається доповідачка як координаторка та можливі стратегії залучення оповідачок до ділення досвідом та про межі втручання. Чи передається пам’ять по жіночій лінії та чи діє це правило у системі культурної пам’яті? Про це та інше у цій розмові від Центру СУА з жіночих студій.