Лекція Наталі Сліж про стосунки чоловіка і жінки у Великому князівстві Литовському в XVI-XVII ст.

28 листопада запрошуємо на відкриту лекцію Наталі Сліж «Чоловік і жінка у Великому князівстві Литовському в XVI-XVII ст.: контакти і конфлікти»

Доповідачка: Наталя Сліж, кандидатка історичних наук, доцентка Білоруського інституту правознавства, Гродненська філія

Місце проведення: авд. 424, Гуманітарний факультет, вул. Козельницька, 2а

Час проведення: 16:15-18:00

Доповідь присвячено взаєминам між жінкою і чоловіком у Великому князівстві Литовському в XVI-XVII ст. Основну увагу буде звернено на сферу контактів між ними, в першу чергу на сімейно-шлюбні стосунки. На систему цих відносин безпосередньо впливали законодавство, судова практика, традиції, звичаї, релігія. Тому ці аспекти будуть провідними в доповіді.