Відкрита лекція «Етика в сучасному світі: “філософія об’єктивізму” Айн Ренд як етичний проект»

25 квітня запрошуємо на відкриту лекцію «Етика в сучасному світі: “філософія об’єктивізму” Айн Ренд як етичний проект»

Доповідачка: Коробко Маргарита  – к. філ. н. за спеціальністю “етика”, випускниця філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Місце проведення: cемінарська кімната (авд. 424), Гуманітарний факультет, вул. Козельницька, 2а

Час проведення: 16:15-17:30

айн

Лекція присвячена аналізу творчої позиції американської письменниці Айн Ренд, авторки романів «Чоловік, якого я купила», «Джерело» та «Атлант розправив плечі», яка репрезентувала у свій час актуальний соціально-культурний запит щодо активно діючої людини у філософії та політиці, пропонуючи в простій літературній формі складні філософські питання.