Оголошення про конкурс на отримання дослідницького ґранту від Центру СУА з жіночих студій для навчання на магістерській програмі УКУ «Історія та культурна спадщина» для вступників 2021 р.

Магістерська програма УКУ «Історія і культурна спадщина» оголошує конкурс на отримання ґрантів, що покривають вартість навчання на програмі та дослідницькі відрядження. Зголошення приймаються до 25 червня 2021 року.

Добру нагоду отримати ґрантову підтримку під час навчання на магістерській програмі “Історія та культурна спадщина” пропонує і Центр СУА з жіночих студій в УКУ.

Проблематика досліджень ґранту від Центру СУА з жіночих студій наступна:

  • історія жіночого руху в Україні;
  • усна жіноча історія і дослідження жіночого повсякдення;
  • жіноча біоґрафістика.

Вимоги до здобувач(ок)ів ґранту:

  1. диплом бакалавра, магістра чи спеціаліста (старого взірця). Зверніть увагу, що на магістерській програмі УКУ “Історія та культурна спадщина” діє «перехресний вступ», тому вступати на прогораму можуть випускники будь-яких бакалаврських програм;
  2. середній бал додатку до диплома – не менше 80 балів;
  3. досвід і бажання працювати в межах запропонованої тематики.

Для участі в конкурсі потрібно надіслати життєпис (CV) претендент(ки)а з неодмінним зазначенням освітніх даних і додаткових компетенцій (у тому числі тих, які набуваються) та анотацію пропонованого дослідження (обсяг від 2000 знаків з пробілами), в якій вказуються мета, теоретичні підходи і методи, головні джерела й історіографія, засновки і попередні висновки. 

Зголошення потрібно надсилати до 25 червня 2021 року керівникові Магістерської програми УКУ «Історія і культурна спадщина» Богдану Чумі (bohdan.chuma@ucu.edu.ua).

Згідно вимог Міністерства освіти і науки України, всі вступники на магістерські програми в Україні повинні скласти обов’язковий Єдиний вступний іспит з іноземної мови. Реєстрація на іспит відбувається online з 11 травня до 3 червня 2021 року.