Ми

Академічна директорка: проф. Марта Богачевська-Хомяк

17238451_10158665758945508_1016358721_n

Історикиня, громадська діячка. Сфера наукових зацікавлень – українська та російська історія. Докторка філософських наук (1968 Колубійський Університету), професорка (1972). Членкиня НТШ та УВАН. Закінчила Пенсильванський університет у Філадельфії (1960). Працювала викладачкою, а згодом — професоркою історії в університетах Нью-Йорка, Нью-Джерсі, Вашинґтона та в Гарвардському університеті. 1976—1977 — на науковій роботі в Польщі. У 1986—1999 працювала над програмою дослідництва засобів у Національному фонді сприяння гуманітарним наукам у Вашинґтоні. Одночасно викладала курси історії України та Російської імперії у Вашинґтонському університеті. У 1992—1993 читала курси у Київському університеті за програмою ім. Фулбрайта, лекції у Києво-Могилянській академії (1997—1998). 2000-2006 — Директорка Програми імені Фулбрайта в Україні. Працювала в архівах Москви, Києва, Львова, Варшави та Праги за програмою наукового обміну між США і СРСР, збираючи матеріали для книжки про український жіночий рух. Авторка численних книг та статей, серед яких: Feminists Despite Themselves: Women in Ukrainian Community Life 1884-1939, Edmonton: University of Alberta Press, 1988  (Білим по білому: Жінки у громадському житті України 1884–1939, Київ: Либідь, 1995); Political Communities and Gendered Ideologies in Contemporary Ukraine,  Harvard Papers in Ukrainian Studies, 1994; S.N. Trubetskoi: An Intellectual Among the Intelligentsia Prerevolutionary Russia, Belmont, Mass.: Nordland Press, 1976.

Координаторка: Галина Теслюк

tes

Біблістка, кандидатка наук з богослов’я, старша викладачка кафедри біблійних наук філософсько-богословського факультету УКУ, докторантка Каліфорнійського університету в Берклі і Консорціуму вищих богословських студій, США. Сфера наукових зацікавлень – біблістика, культурна пам’ять, жіночі студії, історія давніх близькосхідних держав.

Менеджерка: Ольга Малецька

Магістриня філософії, випускниця Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Заступниця декана Гуманітарного факультету УКУ.
Сфера наукових зацікавлень: історія філософії, українська філософська думка, епістемологія, методологія наукового пізнання, історія ідей, жіночі студії, культурологія, культурна історія українсько-польського пограниччя.